Craftcom > Windows > Windows Vista > Kernel
Verze pro tisk
Kernel

Předlohou této série článků zaměřené na novinky v kernelu jsou články Inside Windows Vista Kernel publikované v TechNet magazínu. Jejich autorem je Mark Russinovich, softwarový inženýr a spoluzakladatel Winternals Software. 17 července 2006 došlo k akvizici Winternals Microsoftem, Mark přešel k Microsoftu a v současné době pracuje jako Technical Fellow. Mark je také spoluautorem in-deep knih Inside Microsoft Windows 2000 a Microsoft Windows Internals, autorem několika článků na WindowsIT Pro a série zmíněných článků Inside Windows Vista Kernel.
V žádném případě nejde o celistvý přehled všech nových funkcí. Bližší informace o Vista kernelu budou v dalším (pátém) vydání knihy Windows Internals.
Překlad, až na několik výjimek, sleduje původní články. Nepřekládal jsem vše. Názvy technologií a výrazy užívané běžně anglicky jsem nechal v originálním tvaru, popřípadě uvedl český ekvivalent do závorky (nebo naopak, podle situace). Pokud naleznete nejasnosti v překladu, napište do fóra. Některé pasáže nebyly zcela srozumitelné.

Mitch


© 2005 - 2011 Craft, craftcom.net
Všechna práva vyhrazena.
Šíření a kopírování textů, obrázků a jiných záznamů je bez předchozího souhlasu zakázáno.
Stránky vyhovují standardům: HTML 4.01 · CSS 2 · RSS 2
Čas zpracování: 105.682 ms