Craftcom > Windows > O autorech
Verze pro tisk
O autorech

Abych aspoň trochu odhalil z poza metalického pozadí web stránek Craftcom všechny, kteří mají na tomto projektu také nemalou zásluhu, rozhodl jsem se zde umístit i tento odkaz, kde chci všechny tyto nadšence představit.

Nejdříve trocha historie :

Vše začalo vlastně díky tomuto threadu link1 nebo link2 v poradně na zive, na jehož základě a z důvodu velmi skromných informací na českých internetových stránkách jsem se rozhodl pro vytvoření tohoto webu. Přiznám se, že se mi zpočátku do toho moc nechtělo, ale konstalace hvězd byla tomuto projektu zřejmě nakloněna a tak to nakonec klaplo a 23.4.2005 byl web oficiálně uveden do provozu :o).
Jeho základním kamenem byl první článek BartPE-XPE, který určil de facto základ a zaměření Craftcomu, čímž je program PEBuilder a ReatogoXPE a rovněž usnadnit tak dalším začínajícím nadšencům práci s těmito programy. Uvědomuji si, že né každý je v Google přeborník a rozumí anglickému jazyku, který je nutný pro komunikaci na zahraničních fórech, zabývajícíh se BartPE.
Těsně před oficiálním spuštěním stránek se přidal i Pavel, který je rovněž nejen velký fanda programu PEBuilder, ale také Windows XP Embedded a díky jeho nemalým znalostem vznikly postupem času další zajímavé články.

* Článek BartPE-XPE byl rovněž uveřejněn na stránkách komerčně zaměřeného webu pctuning.cz, zde. Ten již ovšem není aktuální a obsahuje chyby a nedostatky již při zveřejnění článku na tomto webu, které nejsou způsobeny mojí vinou. Vzhledem k těmto zkušenostem, již veškeré svoje články publikuji na domovských stránkách Craftcomu, kde je rovněž zajištěna jejich případná aktualizace a funkčnost.

Autoři :

Craft alias (Rostislav G.) - moje maličkost je ten co to všechno spískal a spoluautor nejen dnešní podoby stránek Craftcom, ale také autor článků zaměřených především na BartPE a ReatogoXPE. Jsem rovněž autorem překladu oficiální nápovědy programu PEBuilder a spoluautorem CZ lokalizace (ReatogoXPE a PEBuilder).

Pavel - vlastním jménem Pavel Kříž je autorem již nemalého počtu článků a dnes již hlavním členem Craftcom Team. Zajímá se zejména o Windows XP Embedded a tvorbu Multiboot CD. Rovněž má na svědomí překlad nápovědy pro ReatogoXPE a je také spoluautorem CZ lokalizace (ReatogoXPE a PEBuilder).

Lee - autor původního jádra stránek (alfy a bety) a má na svědomí, že i konečná verze stránek funguje jak má :o).

Externí spolupráce :

Marián Hikaník - autor SK lokalizace nejen programu PEBuilder a ReatogoXPE, ale i jejich nápovědy. Rovněž je autorem překladu článků na stránkách pro slovenské uživatele.

Michal Pavlík - autor hostujícího projektu Unnatended Windows na webu craftcom.net zabývající se bezobslužnou instalací operačního systému Windows, vycházejícího z volného překladu originálu na stránkách unattended.msfn.org.

impact - autor článku bbLean - alternativní Windows shell

Michal - autor článku EasyBoot: Multiboot Linux live CD


© 2005 - 2011 Craft, craftcom.net
Všechna práva vyhrazena.
Šíření a kopírování textů, obrázků a jiných záznamů je bez předchozího souhlasu zakázáno.
Stránky vyhovují standardům: HTML 4.01 · CSS 2 · RSS 2
Čas zpracování: 94.783 ms